Пошук лікарських засобів здійснюється одночасно за торговим найменуванням лікарського засобу та лікарською формою.
Пошукова система дозволяє виконувати пошук як за точною назвою так і по частині найменування препарату. Також, є можливість задавати запит на точну відповідність назви препарату пошуковому запиту.
Мінімальна довжина пошукового запиту - 3 літери, слова в пошуковому запиті - 2 літери.
Приклади виконання типових пошукових запитів:
Звичайний пошук:
На запит Аспірин будуть знайдені всі препарати, що містять у своїй назві слово «Аспірин», тобто "Аспірин 500 мг №10", "Аспірин З №10", "Аспірин кардіо таб 100мг №20" і т.д.
Пошук з урахуванням лікарської форми:
На запит Аспірин таб будуть знайдені всі препарати, які одночасно містять у своїй назві слова «Аспірин» та «таб», тобто "Аспірин табл. 500 мг. № 10", "Аспірин-С табл. шип. N10", "Аспірин таблетки по 500мг., 10шт." і т.д.
На запит Аспірин таб 500мг будуть знайдені всі препарати, які одночасно містять у своїй назві слова «Аспірин», «таб» і «500мг», тобто "Аспірин табл. 500 мг. №10", "Аспірин таблетки по 500мг., 10шт." і т.д.
Пошук по частині назви:
На запит пара будуть знайдені всі препарати, що містять у своїй назві запит «пара», тобто "ПАРАцетамол", "Свічки з ПАРАцетамолом", "Слухові аПАРАти" і т.д.
Якщо невідома правильність написання назви препарату.
Якщо ви не впевнені в правильності написання назви препарату, можна розділяти назва препарату пробілами, опускаючи спірні частини найменування.
Наприклад: «Вобензим» або «Вобэнзим»? Задавайте пошуковий запит воб нзім (спірна буква пропущена).
Наприклад: «Цинабсин» або «Циннабсин»? Задавайте пошуковий запит Цин абсин.
Таким же чином можна шукати одночасно українським та російським назвам препаратів, наприклад «оксолінова мазь» та «оксолиновая мазь» - задавайте запит, опускаючи незбіжні частини найменування: оксол нова мазь.
Пошук з точною відповідністю
Пошук з точною відповідністю слід застосовувати коли потрібно знайти препарат, назва якого складається з слова і 1-2 літер, наприклад «Вітамін а», «Цель т», «Кальцій Д3» і т.д. Такі запити потрібно задавати в подвійних лапках ("): "Вітамін а", "Цель т", "Кальцій Д3".
Якщо нічого не знайшлося
Спробуйте скоротити пошуковий запит, залишивши тільки найнеобхідніше - назву або її частину.
Наприклад, пошук за коротшим запитом Афлубін краплі ніж за запитом Афлубін краплі 20мл , буде видавати більше число пропозицій. Пошук за ще більш скороченим запитом Афлуб дозволить знайти препарати відразу українською і російською мовами (Афлубін, Афлубин).
Якщо в результатах пошуку багато зайвого
Спробуйте уточнити пошуковий запит. Наприклад, на запит Амбробене ви отримаєте в результатах пошуку велику кількість лікарських форм (таблетки, розчин, сироп і т.д.), спробуйте уточнити запит: Амбробене таб, Амбробене розчин, Амбробене сироп.