Кошик резервуванняРезервування
Каталог ліків
  • Ірнокам

    Ірнокам
    • Irinotecan
      Міжнародна назва
    • Інші антинеопластичні засоби
      Фарм. група
    • L01XX19
      ATС-код
    • за рецептом
      Умова продажу
    • Немає в продажу
      Наявність в аптеках

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ІРНОКАМ

(IRNOCAM)

Склад.

Діюча речовина: 1 мл містить 20 мг іринотекану гідро хлориду три гідрату;

допоміжні речовини: сорбіт (E 420), кислота молочна, натрію гідроксид, вода для ін'єкцій.

Лікарська форма. Розчин для інфузій.

Фармакотерапевтична група. Антинеопластичні препарати. Код АТС L01X X19.

Клінічні характеристики.

Показання. Моно терапія або комбінована терапія хворих:

- на метастатичний рак товстої або прямої кишки, що рецидиву вав або прогресував після терапії з застосуванням 5-фтор урацилу;

- з попередньо нелікованим метастатичним раком товстої або прямої кишки;

- з не дрібноклітинною формою раку легенів;

- з дрібноклітинною формою раку легенів;

- на рак шийки матки;

- на рак яєчників;

- на неоперабельний або рецидивний рак шлунка;

- на рак стравоходу.

Іринотекан у комбінації з цетукимабом показаний для лікування пацієнтів з рецептором епідермального фактору росту (РЕФР), що екс пресується при метастатичному коло ректальному раку після неефективної цитотоксичної терапії іринотекамом.

Іринотекан призначений для моно терапії хворих:

- на неоперабельний або рецидивний рак молочної залози;

- на плоско клітинний рак шкіри;

- із злоякісною меланомою;

- із злоякісною лімфомою;

- на рак підшлункової залози;

- на гліому.

Протипоказання. Підвищена чутливість до іринотекану та/або інших компонентів препарату в анамнезі, хронічні запалення, непрохідність кишечнику, період вагітності і годування груддю, пригнічення кістково мозкового кровотворення, тяжкий загальний стан хворого (performance status >2 за класифікацією ВООЗ).

Спосіб застосування та дози. Препарат призначають тільки дорослим. Іринотекан слід вводити у вигляді розчину для внутрішньо венних інфузій протягом 30-90 хв. Ірнокам перед інфузією повинен бути розчинений у 5 % глюкозі для ін’єкцій або 0,9 % розчині натрію хлориду для ін’єкцій для досягнення кінцевої концентрації 0,12-2,8 мг/мл.

Моно терапія.

Схема 1. Початкова доза. Режим щотижневого дозування. Рекомендована початкова доза для моно терапії Ірнокамом становить 125 мг/м2. Нижча початкова доза (наприклад 100 мг/м2) може бути рекомендована в таких випадках: пацієнти віком 65 років і старші, попередня екстенсивна променева терапія, тяжкий стан хворого ΙΙ, підвищений рівень білірубіну або рак шлунка. Лікування слід проводити шляхом повторюваних 6-тижневих циклів, що включають у себе щотижневе лікування протягом 4 тижнів з подальшою перервою на 2 тижні.

Схема 2. Режим дозування один раз на 2 тижні. Звичайна рекомендована початкова доза Ірнокаму становить 250 мг/м2 кожні 2 тижні шляхом внутрішньо венної інфузії. Нижча початкова доза (наприклад 200 мг/м2) може бути рекомендована в таких випадках: пацієнти віком 65 років і старші, попередня екстенсивна променева терапія, статус тяжкості 2, підвищений рівень білірубіну або рак шлунка.

Схема 3. Режим дозування один раз на 3 тижні. Звичайна рекомендована початкова доза Ірнокаму для режиму дозування один раз на 3 тижні становить 350 мг/м2. Нижча початкова доза (наприклад 300 мг/м2) може бути рекомендована в таких випадках: пацієнти віком 65 років і старші, попередня екстенсивна променева терапія, статус тяжкості 2, підвищений рівень білірубіну або рак шлунка.

Пацієнти з порушеною функцією печінки. Режим моно терапії щотижневий.

Для пацієнтів з порушенням функції печінки при концентрації загального білірубіну в сироватці крові в 1,5-3 рази вище верхньої межі норми, при концентрації АЛТ/АСТ у сироватці крові в 5 разів вище верхньої межі норми початкова доза становить 60 мг/м2. При концентрації загального білірубіну в сироватці крові в 3,1-5 разів вище верхньої межі норми, при концентрації АЛТ/АСТ у сироватці крові в 5 разів вище верхньої межі норми початкова доза становить 50 мг/м2. При концентрації загального білірубіну в сироватці крові в 1,5 разів вище верхньої межі норми, при концентрації АЛТ/АСТ у сироватці крові в 5,1-20 разів вище верхньої межі норми початкова доза становить 60 мг/м2. При концентрації загального білірубіну в сироватці крові в 1,5-5 разів вище верхньої межі норми, концентрації АЛТ/АСТ у сироватці крові в 5,1-20 разів вище верхньої межі норми початкова доза становить 40 мг/м2.

Пацієнти з порушеною функцією печінки. Режим моно терапії кожні 3 тижні.

Для пацієнтів з порушенням функції печінки при концентрації загального білірубіну в сироватці крові в 1,5-3 рази вище верхньої межі норми початкова доза становить 200 мг/м2. При концентрації загального білірубіну в сироватці крові в > 3 рази вище верхньої межі норми застосування препарату не рекомендується.

Пацієнти з порушеною функцією нирок.

Вплив порушення функції нирок на фармакокінетику іринотекану не досліджувався. Тому при лікуванні пацієнтів з порушеною функцією нирок препарат слід застосовувати з обережністю. Іринотекан не рекомендується призначати пацієнтам, які знаходяться на діалізі.

Комбінована терапія.

Початкова доза. Іринотекан у комбінації з 5-фтор урацилом і лейковорином. Ірнокам у комбінації з 5-фтор урацилом і лейковорином рекомендується для лікування хворих на метастатичний коло ректальний рак. Рекомендована початкова доза Ірнокаму становить 125 мг/м2, 500 мг/м2 5-фтор урацилу і 20 мг/м2 лейковорину. Нижчі початкові дози Ірнокаму (наприклад

100 мг/м2) і 5-фтор урацилу (наприклад 400 мг/м2) можуть бути рекомендовані у таких випадках: пацієнти віком 65 років і старше, попередня екстенсивна променева терапія, статус тяжкості ΙΙ, підвищений рівень білірубіну або рак шлунка. Лікування слід проводити шляхом повторюваних

6-тижневих циклів, що включають у себе щотижневе застосування препарату протягом 4 тижнів з подальшою перервою на 2 тижні.

Іринотекан у комбінації з цисплатином. Іринотекан досліджувався в комбінації з цисплатином для не дрібноклітинного і дрібноклітинного раку легенів, раку шийки матки, раку шлунка і раку стравоходу. Цей режим можна застосовувати для лікування пацієнтів з іншими зазначеними формами раку, за винятком коло ректального раку. Рекомендована початкова доза становить 65 мг/м2 іринотекану і 30 мг/м2 цисплатину. Нижча початкова доза Ірнокаму (наприклад 50 мг/м2) може бути рекомендована у таких випадках: пацієнти віком 65 років і старше, попередня екстенсивна променева терапія, статус тяжкості 2, підвищений рівень білірубіну або рак шлунка. Лікування слід проводити шляхом повторюваних 6-тижневих циклів, що включають у себе щотижневе застосування препарату протягом 4 тижнів з подальшою перервою на 2 тижні.

Іринотекан у комбінації з цетуксимабом. Спосіб застосування та дози комбінованого застосування цетуксимабу відповідає загальній інформації щодо препарату цетуксимаб. Зазвичай використовуються такі самі дози іринотекану, як при останніх циклах попереднього режима із застосуванням іринотекану. Іринотекан не повинен застосовуватися раніше ніж через 1 годину після закінчення інфузії цетуксимабу.

Додаткові курси лікування Ірнокамом для моно терапії та комбінованої терапії можуть повторюватись багаторазово у пацієнтів, у яких спостерігається позитивна реакція з боку пухлини, або в яких пухлина залишається стабільною. Розпочавши курс терапії, слід ретельно спостерігати за хворим для вчасного виявлення ознак токсичності. У випадку виникнення токсичних проявів, нечутливих до модифікації дози та звичайного підтримуючого лікування, терапію слід припинити.

Рекомендоване коригування дози протягом циклу терапії на початку кожного наступного циклу лікування для режимів моно терапії описано в нижченаведеній таблиці. Для модифікацій на початку наступного циклу терапії дозу Ірнокаму слід зменшити відповідно до початкової дози попереднього циклу.

Рекомендовані модифікації дози протягом циклу і на початку кожного наступного циклу комбінованої терапії описані в нижченаведених таблицях.

Для визначення необхідної корекції дози цетуксимабу при одночасному застосуванні з іринотеканом слід керуватися інформацією щодо застосування цетуксимабу.

Всі модифікації дози повинні ґрунтуватися на виявленій токсичності. Не слід розпочинати новий цикл терапії, доки рівень токсичності не досягне рівня 2 або менше. Слід припинити терапію на 1-2 тижні для лікування токсичних наслідків хіміотерапії. Якщо пацієнт не видужав після 2-тижневої перерви, необхідно розглянути припинення застосування Ірнокаму.

Рекомендовані модифікації дози для режиму моно терапії

 

Рівень токсичності НІР (загальні критерії токсичності Національного інституту раку) Протягом циклу лікування (щотижнево)
Немає токсичності Підтримувати рівень дози
Нейтропенія
1500 - 1999/мм3 Підтримувати рівень дози
1000 - 1499/мм3 Знизити дозу на 25 мг/м2
500 - 999/мм3 Пропустити дозу, потім знизити на 25 мг/м2, коли повернеться до ≤ 2 стадії
< 500/мм3 Пропустити дозу, потім знизити на 50 мг/м2, коли повернеться до ≤ 2 стадії
Пропасниця, що супроводжується нейтропенією
(4-й рівень нейтропенії і ≥ 2-го рівня пропасниці)
Пропустити дозу, після корекції стану знизити дозу на 50 мг/м2
Інші гематологічні симптоми токсичності Модифікація дози при лейкопенії, тромбоцит опенії і анемії протягом циклу терапії і на початку наступного циклу також ґрунтується на критеріях токсичності і подібна до рекомендацій при нейтропенії
Діарея (частота випорожнення)
На 2-3 рази/добу > частоти до початку курсу Підтримувати рівень дози
На 4-6 разів/добу > частоти до початку курсу Знизити дозу на 25 мг/м2
На 7-9 разів/добу > частоти до початку курсу Пропустити дозу, потім знизити на 25 мг/м2, коли відновиться до ≤ 2 рівня
На ≥10 разів/добу > частоти до початку курсу Пропустити дозу, потім знизити на 50 мг/м2, коли відновиться до ≤ 2 рівня
Інші не гематологічні симптоми токсичності (за винятком алопеції, анорексії і астенії)
1 рівень Підтримувати рівень дози
2 рівень Знизити дозу на 25 мг/м2
3 рівень Пропустити дозу, потім знизити на 25 мг/м2, коли відновиться до ≤ 2 рівня
4 рівень Пропустити дозу, потім знизити на 50 мг/м2, коли відновиться до ≤ 2 стадії

Рівень токсичності НІР (загальні критерії токсичності Національного інституту раку) На початку наступного циклу лікування (після адекватної терапії) в порівнянні зі стартовою дозою в попередньому циклі лікування (всі модифікації дози ґрунтуються на найгірших попередніх проявах токсичності)
Щотижнево Кожні 2-3 тижні
Немає токсичності Збільшити дозу на 25 мг/м2 до максимальної 150 мг/м2  
Нейтропенія
1500 - 1999/мм3 Підтримувати рівень дози Підтримувати рівень дози
1000 - 1499/мм3 Підтримувати рівень дози Підтримувати рівень дози
500 - 999/мм3 Зменшити дозу на 25 мг/м2 Зменшити дозу на 50 мг/м2
< 500/мм3 Зменшити дозу на 50 мг/м2 Зменшити дозу на 50 мг/м2
Пропасниця, що супроводжується нейтропенією
(4-й рівень нейтропенії і пропасниця ≥2-го рівня)
Зменшити дозу на 50 мг/м2 Зменшити дозу на 50 мг/м2
Інші гематологічні симптоми токсичності
Діарея (частота випорожнення)
На 2-3 рази/добу > частоти до початку курсу Підтримувати рівень дози Підтримувати рівень дози
На 4-6 разів/добу > частоти до початку курсу Підтримувати рівень дози Підтримувати рівень дози
На 7-9 разів/добу > частоти до початку курсу Зменшити дозу на 25 мг/м2 Зменшити дозу на 50 мг/м2
На ³10 разів/добу > частоти до початку курсу Зменшити дозу на 50 мг/м2 Зменшити дозу на 50 мг/м2
Інші не гематологічні симптоми токсичності (за винятком алопеції, анорексії і астенії)
1 рівень Підтримувати рівень дози Підтримувати рівень дози
2 рівень Зменшити дозу на 25 мг/м2 Зменшити дозу на 50 мг/м2
3 рівень Зменшити дозу на 25 мг/м2 Зменшити дозу на 50 мг/м2
4 рівень Зменшити дозу на 50 мг/м2 Зменшити дозу на 50 мг/м2

Рекомендовані модифікації дози для комбінованого режиму: Ірнокам, 5-фтор урацил і Лейковорин.


Рівень токсичності НІР Протягом циклу лікування На початку наступного циклу лікування
Немає токсичності Підтримувати рівень дози Підтримувати рівень дози
Нейтропенія
1500 - 1999/мм3 Підтримувати рівень дози* Підтримувати рівень дози*
1000 - 1499/мм3 Зменшити дозу на 1 рівень** Підтримувати рівень дози
500 - 999/мм3 Пропустити дозу, коли відновиться до рівня ≤ 2, зменшити дозу на 1 рівень Зменшити дозу на 1 рівень**
< 500/мм3 Пропустити дозу, коли відновиться до рівня ≤2** , зменшити дозу на 2 рівні Зменшити дозу на 2 рівні**
Пропасниця, що супроводжується нейтропенією
(4-й рівень нейтропенії і пропасниця ≥2-го рівня)
Пропустити дозу, після корекції стану зменшити дозу на 2 рівні** Зменшити дозу на 2 рівні**

Інші гематологічні симптоми токсичності Зміни дози при лейкопенії і тромбоцит опенії протягом циклу лікування і на початку наступного циклу терапії також ґрунтуються на критеріях токсичності і подібні до рекомендацій для нейтропенії
Діарея (частота випорожнення)
На 2-3 рази/добу > частоти до початку курсу Пропустити дозу, доки не відновиться до початкового рівня, потім дати ту ж саму дозу Підтримувати рівень дози
На 4-6 разів/добу > частоти до початку курсу Пропустити дозу, коли відновиться до початкового рівня, зменшити дозу на 1 рівень Підтримувати рівень дози
На 7-9 разів/добу > частоти до початку курсу Пропустити дозу, коли відновиться до початкового рівня, зменшити дозу на 1 рівень Зменшити дозу на 1 рівень
На ≥ 10 разів/добу > частоти до початку курсу Пропустити дозу, коли відновиться до початкового рівня, зменшити дозу на 2 рівні Зменшити дозу на 2 рівні
Інші не гематологічні симптоми токсичності
(за винятком алопеції, анорексії і астенії)
1 рівень Підтримувати рівень дози Підтримувати рівень дози
2 рівень Пропустити дозу, коли відновиться до рівня ≤ 1, зменшити дозу на 1 рівень Підтримувати рівень дози
3 рівень Пропустити дозу, коли відновиться до рівня ≤ 2, зменшити дозу на 1 рівень Зменшити дозу на 1 рівень
4 рівень Пропустити дозу, коли відновиться до рівня ≤ 2, зменшити дозу на 2 рівні Зменшити дозу на 2 рівні
При мукозиті, стоматиті зменшують дозу лише 5-фтор урацилу

* – відповідно до стартової дози попереднього циклу лікування;

**– Ірнокам – 1 рівень зменшення дози становить 25 мг/м2; 5-фтор урацил – 1 рівень зменшення дози становить 100 мг/м2; доза Лейковорину залишається 20 мг/м2.

Модифікації дози на початку нового циклу комбінованої терапії цисплатину та Ірнокаму (мг/м2)

 

Рівень токсичності НІР Цисплатин* Ірнокам**
Гематологічні симптоми токсичності
Рівень 0,1,2, або 3 Підтримувати рівень дози Підтримувати рівень дози
Рівень 4 Зменшити дозу на 1 рівень Зменшити дозу на 1 рівень
Пропасниця, що супроводжується нейтропенією***, сепсис, тромбоцит опенія, що потребує трансфузії Зменшити дозу на 1 рівень Зменшити дозу на 1 рівень
Не гематологічні симптоми токсичності
Діарея
Рівень 0, 1 або 2 Підтримувати рівень дози Підтримувати рівень дози
Рівень 3 або 4 Підтримувати рівень дози Зменшити дозу на 1 рівень
Блювання
Рівень 0, 1 або 2 Підтримувати рівень дози Підтримувати рівень дози
Рівень 3 Зменшити дозу на 1 рівень Підтримувати рівень дози
Рівень 4 Зменшити дозу на 1 рівень Зменшити дозу на 1 рівень
Сироватковий креатинін
<1,5 мг/дл Підтримувати рівень дози Підтримувати рівень дози
1,5-2 мг/дл Зменшити дозу на 2 рівні Підтримувати рівень дози
> 2 мг/дл Пропустити дозу Підтримувати рівень дози

Ото токсичність
Рівень 0 або 1 Підтримувати рівень дози Підтримувати рівень дози
Рівень 2 Зменшити дозу на 1 рівень Підтримувати рівень дози
Рівень 3 або 4 Припинити застосування цисплатину Підтримувати рівень дози
Нейро токсичність
Рівень 0 або 1 Підтримувати рівень дози Підтримувати рівень дози
Рівень 2 Зменшити дозу на 1 рівень Підтримувати рівень дози
Рівень 3 або 4 Припинити застосування цисплатину Підтримувати рівень дози
Інші не гематологічні симптоми токсичності
Рівень 0, 1 або 2 Підтримувати рівень дози Підтримувати рівень дози
Рівень 3 або 4 Зменшити дозу на 1 рівень Зменшити дозу на 1 рівень

*Цисплатин – рівень зменшення дози = 7,5 мг/м2;

**Ірнокам - рівень зменшення дози = 10 мг/м2;

***Нейтропенія з пропасницею визначається за критеріями загальної токсичності, версія 2 – температура ≥38,5 º С і супроводжується нейтропенією <1×109/л.

Модифікації дози протягом комбінованого режиму цисплатину та Ірнокаму (мг/м2).

Грунтується на максимальній токсичності, що виявлялася на початку циклу


Рівень токсичності НІР Цисплатин* Ірнокам**
Гематологічні симптоми токсичності
Рівень 0 або 1 Підтримувати рівень дози Підтримувати рівень дози
Рівень 2 Зменшити на 1 рівень дози Зменшити на 1 рівень дози
Рівень 3 Зменшити на 2 рівні дози Зменшити на 2 рівні дози
Рівень 4 Пропустити дозу Пропустити дозу
Пропасниця, що супроводжується нейтропенією***, сепсис, тромбоцит опенія, що потребує трансфузії Пропустити дозу Пропустити дозу
Не гематологічні симптоми токсичності
Діарея
Рівень 0 або 1 Підтримувати рівень дози Підтримувати рівень дози
Рівень 2 Підтримувати рівень дози Зменшити на 1 рівень дози
Рівень 3 Підтримувати рівень дози Пропустити дозу
Рівень 4 Пропустити дозу Пропустити дозу
Блювання
Рівень 0, 1 або 2 Підтримувати рівень дози Підтримувати рівень дози
Рівень 3 Зменшити на 1 рівень дози Підтримувати рівень дози
Рівень 4 Зменшити на 1 рівень дози Зменшити на 1 рівень дози
Сироватковий креатинін
<1,5 мг/дл Підтримувати рівень дози Підтримувати рівень дози
1,5-2 мг/дл Зменшити на 2 рівні дози Підтримувати рівень дози
> 2 мг/дл Пропустити дозу Підтримувати рівень дози

Ото токсичність
Рівень 0 або 1 Підтримувати рівень дози Підтримувати рівень дози
Рівень 2 Зменшити на 1 рівень дози Підтримувати рівень дози
Рівень 3 або 4 Припинити застосування цисплатину Підтримувати рівень дози
Нейро токсичність
Рівень 0 або 1 Підтримувати рівень дози Підтримувати рівень дози
Рівень 2 Зменшити на 1 рівень дози Підтримувати рівень дози
Рівень 3 або 4 Припинити застосування цисплатину Підтримувати рівень дози
Інші не гематологічні симптоми токсичності
Рівень 0 або 1 Підтримувати рівень дози Підтримувати рівень дози
Рівень 2,3 або 4 Пропустити дозу Пропустити дозу

*Цисплатин – рівень зменшення дози = 7,5 мг/м2;

**Ірнокам - рівень зменшення дози = 10 мг/м2;

***Нейтропенія з пропасницею визначається за критеріями загальної токсичності, версія 2 – температура ≥ 38,5 º С і супроводжується нейтропенією <1×109/л.

Побічні реакції.

Від 100 – до 125–мг/м2 режиму дозування моно терапії.

Щотижневий режим дозування іринотекану був оцінений у пацієнтів з метастатичною карциномою товстого кишечника або прямої кишки, що рецидиву вала або прогресувала після терапії

5-фтор урацилом. Випадки смерті були, ймовірно, пов’язані з препаратом. Спостерігалася сукупність медичних явищ, що є відомими ефектами іринотекану (мієлосупресія, нейтропенічний сепсис без пропасниці, тонко кишкова непрохідність, накопичення рідини, стоматит, нудота, блювання, діарея і дегідратація). Пропасниця, що супроводжується нейтропенією, визначена за НІР як IV-та стадія нейтропенії і II-га стадія пропасниці. Первинними побічними діями, пов’язаними з препаратом, були діарея з/або без нудоти і/або блювання; нейтропенія/лейкопенія з/або без діареї і/або пропасниця; нудота і/або блювання.

Протягом циклу лікування і для наступних циклів на основі індивідуальної переносимості пацієнтам були проведені корекції дози іринотекану. Найбільш загальними причинами зниження дози були пізня діарея, нейтропенія і лейкопенія.

Від 300– до 350–мг/м2 режиму дозування моно терапії один раз на 3 тижні.

Хворі на метастатичний коло ректальний рак, в яких хвороба прогресувала після попередньої терапії 5-фтор урацилом, отримували іринотекан один раз кожні 3 тижні. Випадки смерті були потенційно пов’язані з лікуванням іринотеканом і віднесені відповідно до нейтропенічної інфекції, діареї IV-го ступеня і астенії.

Побічні ефекти, пов’язані із застосуванням препарату, які були виявлені більше, ніж у 10 % пацієнтів при режимі щотижневого дозування.

З боку шлунково-кишкового тракту – пізня діарея, нудота, блювання, рання діарея, спазми кишечнику/біль, анорексія, стоматит.

З боку системи крові – лейкопенія, анемія, нейтропенія.

Загальні порушення – астенія, пропасниця.

Порушення метаболізму і обміну речовин – зменшення маси тіла, дегідратація.

Порушення з боку шкіри та підшкірної клітковини – алопеція.

З боку серцево-судинної системи – тромбоемболічні стани (включають стенокардію, артеріальний тромбоз, геморагічний та ішемічний інсульт, тромбофлебіт глибоких вен, емболію судин нижніх кінцівок, зупинку серця, інфаркт міокарда, ішемію міокарда, порушення периферичного кровообігу, емболію легеневих судин, раптову смерть, тромбофлебіт, тромбоз, порушення серцево-судинної системи).

Побічні ефекти, пов’язані із застосуванням препарату, які спостерігалися при режимах дозування щотижня й один раз кожні 3 тижні.

З боку шлунково-кишкового тракту – пізня діарея, нудота, спазми кишечнику/біль.

З боку системи крові – лейкопенія, нейтропенія.

Порушення з боку шкіри та підшкірної клітковини – алопеція.

Побічні ефекти, пов’язані із застосуванням препарату, які спостерігалися у клінічних дослідженнях у 1-10 % пацієнтів:

Інфекції та інвазії – інфекція.

З боку шлунково-кишкового тракту – блювання, рання діарея, запор, анорексія, мукозит.

З боку системи крові – анемія, тромбоцит опенія.

Загальні порушення – астенія, пропасниця, біль.

Порушення метаболізму і обміну речовин – дегідратація, гіповолемія

Гепатобіліарні порушення – білірубінемія.

З боку дихальної системи – диспное.

Зміна лабораторних показників – підвищений рівень креатині ну.

Побічні ефекти НІР 3-го і 4-го рівня, пов’язані із застосуванням препарату, які спостерігалися в клінічних дослідженнях у менше, ніж 1 % хворих.

Інфекції та інвазії – сепсис.

З боку шлунково-кишкового тракту – захворювання прямої кишки, кандидоз травного тракту.

Загальні порушення – астенія, пропасниця, нездужання, біль.

Порушення метаболізму і обміну речовин – зменшення ваги, гіпокаліємія, гіпомагнеземія.

Порушення з боку шкіри і підшкірної клітковини – висипи.

З боку нервової системи – розлади ходи, сплутаність свідомості, головний біль.

З боку серцево-судинної системи – гіпотензія, синкопе.

Розлади сечовивідної системи – інфекції сечовивідного тракту.

Розлади репродуктивної системи – біль у молочних залозах.

Зміна лабораторних показників – підвищений рівень лужної фосфатази, збільшення активності γ‑ глютамілтранспептидази (GGTP).

Повідомлено про такі додаткові випадки, пов’язані з препаратом у клінічних дослідженнях з іринотеканом, які не задовольняють критерії, зазначені вище як у >10 % 1-4–го рівня НІР, або як

3-го і 4-го рівня НІР, пов’язаних з препаратом випадків: риніт, підвищене слиновиділення, міоз, сльозотеча, підвищене потовиділення, гіперемія, брадикардія, запаморочення, екстравазація, синдром лізису пухлини і утворення виразок товстого кишечнику.

Пост реєстраційні спостереження.

Порушення з боку серцево-судинної системи.

Випадки ішемії міокарда під час застосування іринотекану спостерігалися переважно у пацієнтів з існуючими супутніми серцевими захворюваннями, іншими відомими факторами ризику серцевих захворювань або попередньої цитотоксичної хіміотерапії.

Порушення з боку шлунково-кишкового тракту.

Було повідомлено про нечасті випадки кишкової непрохідності, ілеусу, мегаколон або шлунково-кишкової кровотечі і окремі випадки коліту, включаючи тифліт, ішемічний та виразковий коліт. У деяких випадках коліт був ускладнений виразками, кровотечею, ілеусом або інфекцією. Було відзначено випадки ілеусу без попереднього коліту, а також окремі випадки перфорації кишечнику.

Спостерігались поодинокі випадки симптоматичного панкреатиту або зростання рівнів панкреатичних ферментів.

Гіповолемія.

Спостерігались окремі випадки порушення функції нирок і гострої ниркової недостатності, загалом у пацієнтів, які інфікувались і/або які виснажені через тяжкі шлунково-кишкові симптоми токсичності.

Були виявлені нечасті випадки ниркової недостатності, зниження тиску або недостатності кровообігу в пацієнтів, які мали епізоди дегідратації, пов’язаної з діареєю і/або блюванням, або сепсисом.

Порушення з боку імунної системи.

Повідомлено про реакції гіпер чутливості, включаючи тяжкі анафілактичні або анафілактоїдні реакції.

Порушення скелетно-м’язової і сполучної тканини.

Повідомлено про ранні ефекти, такі як м’язова контрактура або судоми і парестезія.

Порушення з боку системи дихання..

Інтерстиціальна хвороба легенів, представлена у вигляді легеневих інфільтратів, є нечастою під час терапії іринотеканом. Повідомлено про ранні ефекти, такі як диспное.

Лабораторні показники.

Повідомлено про окремі випадки гіпонатріємії, здебільшого пов’язаної з діареєю і блюванням. Дуже рідко повідомлялося про транзиторне і від низького до середнього підвищення рівнів трансаміназ (АСТ і АЛТ) за відсутності прогресуючих метастазів печінки.

Передозування. Проявляється нейтропенією і діареєю. У випадку передозування пацієнт повинен бути переведений у відділення інтенсивної терапії для проведення симптоматичної та підтримуючої терапії запобігання зневодненню, або лікування інфекційних ускладнень.

Застосування в період вагітності та годування груддю. Протипоказаний. Безпека та ефективність препарату не встановлені.

Діти. Протипоказаний. Безпека та ефективність препарату не встановлено.

Особливості застосування.

У хворих, які лікуються Ірнокамом, необхідно потижнево контролю вати показники крові та слідкувати за функцією печінки. У разі виникнення діареї необхідно призначити велику кількість рідини, що містить електроліти, та проведення протидіарейної терапії із застосуванням лопераміду (4 мг за перший прийом, потім по 2 мг кожні 2 год аж до відсутності протягом 12 год останнього епізоду діареї, але не довше 48 год). Якщо діарея супроводжується блюванням, гарячкою, пацієнта необхідно госпіталізувати до відділу інтенсивної терапії для проведення комплексного лікування, включно антибіотиками широкого спектра дії. Якщо діарею супроводжує виражена нейтропения (кількість лейкоцитів менше 500 клітин/мкл), слід також призначати антибіотики широкого спектра дії. Лоперамід не слід призначати з профілактичною метою. Пацієнт повинен бути поінформований про можливість пізньої діареї. Слід пам’ятати, що у разі неадекватного лікування діареї можливий загрозливий для життя стан, особливо на фоні нейтропенії. Гострий холінергічний синдром, який може виникнути під час або в перші 24 год після введення препарату, швидко та ефективно усувається підшкірним введенням 0,25 мг атропіну (з обережністю застосовувати пацієнтам з бронхіальною астмою).

У якості допоміжної речовини в препараті міститься сорбіт, тому Ірнокам не може застосовуватись у пацієнтів зі спадковою непереносимістю фруктози. В період лікування та після, щонайменше впродовж трьох місяців пацієнти повинні застосовувати надійні контрацептиви. У випадку потрапляння препарату на шкіру, слизові оболонки слід негайно промити водою (шкіру–водою з миючим засобом).

В усіх схемах застосування наступний курс може призначатись у разі відновлення гранулоцитів не нижче 1500/мм3 та вмісту тромбоцитів не нижче 100000/мм3 та у разі припинення діареї, пов’язаної з попереднім лікуванням. Повторний курс лікування може бути затримано на 1–2 тижні для усунення токсичних проявів, викликаних хіміотерапією. Якщо токсичні явища не зникли після 2-тижневої перерви, слід розглянути питання щодо відміни препарату.

Препарат застосовують під контролем досвідченого онколога в умовах стаціонару, де є необхідне обладнання для інтенсивної терапії, з точним дотриманням вказаної схеми лікування. Потрібно попередити пацієнта про необхідність тривалої протидіарейної терапії і необхідність прийому великої кількості рідини. Перед призначенням Ірнокаму пацієнтам групи ризику (особливо з функціональним статусом за шкалою ВООЗ = 2) через можливий розвиток побічних реакцій слід оцінити очікуваний терапевтичний ефект з можливим ризиком для пацієнта. Діарея, обумовлена цитотоксичною дією Ірнокаму, проявляється у 87 % випадках; але при дотриманні рекомендацій щодо її усунення зменшується до 26 %.

Рекомендовано проводити проти блювотну премедикацію щонайменше за 30 хв до введення препарату.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні авто транспортом або роботі з іншими механізмами. Слід враховувати можливість побічних реакцій упродовж 24 год після введення (погіршення зору, безсилля, слабкість, запаморочення і т. д.), тому рекомендовано уникати управління авто транспортом або іншими потенційно небезпечними механізмами, що потребують підвищеної уваги.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Оскільки в разі опромінення абдомінальної або тазової ділянок у хворих підвищується ризик мієлодепресії, одночасне застосування іринотекану та променевої терапії не рекомендується. Застосування дексаметазону для профілактики блювання може збільшити ймовірність розвитку лімфоцитопенії. У хворих на цукровий діабет в анамнезі або при несприйнятливості глюкози у разі одночасного застосування іринотекану та дексаметазону можливий розвиток гіперглікемії. При щотижневій схемі застосування акатизія розвивається частіше у разі, якщо прохлорперазин застосовувати того ж дня, що й іринотекан, аніж у випадках, коли ці препарати застосовують у різні дні. Одночасне застосування іринотекану та проносних засобів може посилити ймовірну діарею. Застосування діуретиків в активний період індукованих хіміопрепаратом блювання та/або діареї може підвищити ризик зневоднення організму. Ймовірність виникнення холінергічних симптомів підвищується зі збільшенням дози іринотекану. Можливе профілактичне або терапевтичне застосування атропіну в дозі 0,25–1 мг в/в або п/ш.

Параметри фармакокінетики Ірнокаму не змінюються при його застосуванні у комбінації з
5–фтор урацилом і фолієвою кислотою. Можна припустити, що Ірнокам, як і інші засоби з антихолін естеразним ефектом, здатний пролонговувати дію суксаметонію та проявляти антагоністичний ефект до недеполяризуючих міо релаксантів.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Іринотекан, напівсинтетичне похідне камптотецину – протипухлинний засіб: іринотекан та його активний метаболіт SN 38 порушують синтез ДНК шляхом пригнічення активності топоізомерази І, яка відповідає за реплікацію та транскрипцію шляхом зв’язування зі специфічними ділянками ДНК. Іринотекан, зв’язуючись з комплексом між ДНК та топоізомеразою І, стабілізує цей комплекс. Утворений комплекс призводить до ушкодження ланцюгів ДНК та утворення дволанцюгових розривів ДНК. Злоякісні тканини характеризуються більш підвищеною активністю топоізомерази І, тому пухлини є чутливішими до токсичної дії камптотецину та його похідних у порівнянні з нормальними тканинами. Препарат проявляє антибластомну дію у випадках, коли попередня терапія антиметаболітами була неефективною. Окрім протипухлинної дії препарат має властивість блокувати ацетилхолін естеразу.

Фармакокінетика. При внутрішньо венному введенні максимальна концентрація іринотекану в плазмі крові досягається по закінченні інфузії. Іринотекан метаболізується в печінці за дії карбоксил естерази з утворенням активного метаболіту SN-38, максимальна концентрація в плазмі крові якого досягається через 0,5–2 год після інфузії. Максимальна концентрація іринотекану збільшується зі зростанням дози препарату. З білками плазми крові іринотекан зв’язується помірно (30–68 %), метаболіт SN-38 зв’язується значніше (біля 95 %). Іринотекан характеризується великим об’ємом розподілу (104–211 л/м після внутрішньо венної інфузії у дозі 100–350 мг/м2. Показник кліренсу іринотекану в плазмі крові становить 11–26 л/м, середній період перебування в організмі становить 9–12 год, незалежно від дози. Іринотекан та SN-38 розщеплюються в організмі з утворенням неактивного карбоксил ату. SN-38 далі кон’югується з утворенням глюкоуронідного метаболіту. Виведення іринотекану відбувається у три фази. Перша фаза триває від 1,2 до 9–12 хв, друга – від 1,2 до 2,5 год. Кінцева фаза виведення становить 5,5–12,5 год. Виведення метаболіту SN-38 триває довше (7,7–7 год). За 24 години з сечею виводиться 10–26 % від половини введеної дози іринотекану та 0,18–0,26 % SN-38.

Фармацевтичні характеристики.

Основні фізико-хімічні властивості: прозорий розчин для інфузій, від світло жовтого до жовтого кольору.

Несумісність. Не змішувати в одній ємкості з іншими лікарськими засобами!

Термін придатності. 2 роки.

Умови зберігання. Зберігати в недоступному для дітей, захищеному від світла місці, при температурі не вище 25 °С. Не заморожувати.

Допускається зберігання підготовленого ін фузійного розчину препарату (на 0,9 % розчину натрію хлориду або 5 % розчину глюкози) протягом 24 год, при температурі до 25 °С або 4 доби в холодильнику при температурі 2–8 °С.

Упаковка. По 2 мл (40 мг), 5 мл (100 мг) у флаконі № 1.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник. " Д-р Редді'с Лабораторіс Лтд.", Індія.

Місцезнаходження.

Дільниця № 137, 138 та 146, С. В. Кооператив Індустріал Істейт, І. Д. А., Болларам, Джінарам Мандал, округ Медак – 502 325, Андра Прадеш, Індія

Plot No 137, 138 & 146 S.V. Co–operative Industrial Estate, IDA, Bollaram, Jinnaram Mandal, Medak District 502 325, Andhra Pradesh, India.

ИРНОКАМ®
(IRNOCAM)
irinotecan
Представительство:
Д-р РЕДДИ`с ЛАБОРАТОРИС Лтд.
  Владелец регистрационного удостоверения:
Dr. REDDY`s LABORATORIES, Ltd.
код ATX: L01XX19

Форма выпуска, состав и упаковка

Концентрат для приготовления раствора для в/в введения прозрачный, бледно-желтого или желтого цвета.

  1 мл 1 фл.
иринотекана гидрохлорида тригидрат 20 мг 40 мг

Вспомогательные вещества: сорбитол, молочная кислота, ледяная уксусная кислота, натрия гидроксид (для поддержания уровня рН), вода д/и.

2 мл - флаконы темного стекла (1) - пачки картонные.

Концентрат для приготовления раствора для в/в введения прозрачный, бледно-желтого или желтого цвета.

  1 мл 1 фл.
иринотекана гидрохлорида тригидрат 20 мг 100 мг

Вспомогательные вещества: сорбитол, молочная кислота, ледяная уксусная кислота, натрия гидроксид (для поддержания уровня рН), вода д/и.

5 мл - флаконы темного стекла (1) - пачки картонные.

Клинико-фармакологическая группа: Противоопухолевый препарат

Регистрационные №№:
  • концентрат д/пригот. р-ра д/в/в введения 40 мг/2 мл: фл. 1 шт. - ЛС-001869, 04.08.06
  • концентрат д/пригот. р-ра д/в/в введения 100 мг/5 мл: фл. 1 шт. - ЛС-001869, 04.08.06

Фармакологическое действие

Противоопухолевое средство, алкалоид, полусинтетическое производное камптотецина. Является специфическим ингибитором клеточного фермента топоизомеразы I. Действие препарата связано с присутствием как иринотекана, так и его активного метаболита SN-38, который превосходит по своей активности иринотекан. Иринотекан и метаболит SN-38 стабилизируют комплекс топоизомеразы I с ДНК, что препятствует ее репликации.

Фармакокинетика

Фармакокинетический профиль иринотекана не зависит от дозы.

Распределение, метаболизм

Cmax иринотекана и SN -38 в плазме крови достигались к концу в/в инфузии в рекомендуемой дозе 350 мг/м2.

Связывание с белками плазмы крови иринотекана составляет приблизительно 65%, метаболита SN-38 - 95%.

Распределение препарата в плазме двух- или трехфазное.

Метаболизируется, в основном, в печени под влиянием фермента карбоксиэстеразы с образованием активного метаболита SN-38.

Выведение

Средний T1/2 препарата в первой фазе составляет 12 мин, во второй фазе - 2.5 ч, в конечной фазе - 14.2 ч.

С мочой в течение 24 ч выводится в среднем 20% неизмененного вещества и 0.25% - в виде метаболита SN-38. С желчью выводится около 30% препарата, как в неизмененном виде, так и в виде метаболита SN-38 глюкуронида.

Показания

Местно-распространенный или метастатический рак толстой и прямой кишки:

- в комбинации с 5-фторурацилом и кальция фолинатом у больных, ранее не получавших химиотерапию;

- в качестве монотерапии у больных с прогрессированием болезни после общепринятого лечения.

Режим дозирования

Препарат предназначен только для взрослых.

Ирнокам вводится в виде в/в инфузии продолжительностью не менее 30 мин и не более 90 мин.

При выборе дозы и режима введения в каждом индивидуальном случае следует обращаться к специальной литературе.

В режиме монотерапии Ирнокам назначают в дозе 350 мг/м2 каждые 3 недели.

В составе комбинированной химиотерапии доза Ирнокама составляет:

- с 5-фторурацилом и кальция фолинатом при еженедельном введении - 80 мг/м2,

- при введении путем продолжительной инфузии 1 раз в 2 недели - 180 мг/м2;

- в комбинации со струйным введением 5-фторурацила и кальция фолината - 125 мг/м2 еженедельно.

Дозы и режим введения 5-фторурацила и фолината кальция подробно описаны в специальной литературе.

Введение Ирнокама не следует проводить до тех пор, пока количество нейтрофилов в периферической крови не превысит 1500/мкл, и пока не будут полностью купированы такие осложнения, как тошнота, рвота и особенно диарея. Введение препарата до разрешения всех побочных явлений можно отложить на 1-2 недели.

При развитии на фоне лечения выраженного угнетения костномозгового кроветворения (количество нейтрофилов <500/мкл, и/или количество лейкоцитов <1000/мкл, и/или количество тромбоцитов <100 000/мкл), фебрильной нейтропении (количество нейтрофилов ≤1000/мкл крови в сочетании с повышением температуры тела более 38°С), инфекционных осложнений, тяжелой диареи, или другой негематологической токсичности 3-4 степени, последующие дозы Ирнокама и при необходимости 5-фторурацила следует снизить на 15-20%.

У пациентов с нарушениями функции печени при уровне билирубина в сыворотке крови, превышающем ВГН не более чем в 1.5 раза, в связи с повышенным риском развития выраженной нейтропении следует тщательно контролировать показатели крови у больного. При повышении уровня билирубина более чем в 1.5 раза - лечение Ирнокамом следует прекратить.

При нарушениях функции почек Ирнокам назначать не рекомендуется, т.к. данные по применению иринотекана у этой категории пациентов отсутствуют.

Какие-либо специальные инструкции по применению иринотекана у пациентов пожилого возраста отсутствуют. Дозу препарата в каждом конкретном случае следует подбирать с осторожностью.

Правила приготовления раствора для инфузий

Необходимое количество препарата разбавить в 250 мл 0.5% раствора декстрозы или 0.9% раствора натрия хлорида и перемешать полученный раствор путем вращения флакона. Перед введением раствор следует визуально осмотреть на прозрачность. В случае обнаружения осадка, препарат должен быть уничтожен.

Раствор должен быть использован сразу же после разведения.

Если разведение выполнено с соблюдением правил асептики (например, в установке ламинарного воздушного потока), раствор Ирнокама может быть использован в случае хранения при комнатной температуре, в течение 12 ч (включая время инфузий); в случае хранения при температуре 2-8°С - в течение 24 ч после вскрытия флакона с концентратом.

Побочное действие

Со стороны органов кроветворения: нейтропения наблюдается в среднем у 80% больных, в том числе у половины из них отмечается снижение нейтрофилов менее 1000 клеток/мкл. Восстановление числа нейтрофилов обычно наблюдается через 7-20 дней от начала лечения. Анемия различной степени тяжести встречается в среднем у 60% больных, тромбоцитопения - у 7% пациентов. Описан один случай тромбоцитопении с образованием антитромбоцитарных антител.

Со стороны пищеварительной системы: поздняя диарея, возникающая более чем через 24 ч (в среднем через 5 дней) после введения препарата, является ограничивающим дозу токсическим проявлением и наблюдается приблизительно у 87% пациентов, при этом тяжелой степени - у 38%. Тошнота и рвота возникают обычно в первый день введения или спустя 24 ч у 85% пациентов. Сообщалось о развитии обезвоживания на фоне рвоты и диареи, очень редко с развитием почечной недостаточности, гипотензии и сердечной недостаточности. Возможны боли в животе, анорексия, мукозиты, запор.

Острый холинергический синдром: наблюдается у 9% больных в течение первых 24 ч после введения препарата и проявляется диареей, болями в животе, усиленным потоотделением, миозом, расстройством зрения, слезотечением, слюнотечением, снижением АД, головокружением, ознобом и общим недомоганием.

Со стороны ЦНС: непроизвольные мышечные подергивания или судороги, парестезии, астения.

Аллергические реакции: редко - кожная сыпь; очень редко - развитие анафилактического шока.

Прочие: одышка, алопеция, повышение температуры тела, местные реакции.

Противопоказания

- хронические воспалительные заболевания кишечника и/или нарушение кишечной проходимости;

- выраженное угнетение костномозгового кроветворения;

- уровень билирубина в сыворотке крови, превышающий более чем в 1.5 раза ВГН;

- общее состояние пациентов, оцениваемое по шкале ВОЗ >2;

- беременность;

- период лактации;

- детский возраст (данные по безопасности и эффективности у детей отсутствуют);

- повышенная чувствительность к иринотекану или другим компонентам препарата.

С осторожностью: лучевая терапия (в анамнезе) на область брюшной полости или таза; лейкоцитоз; больные женского пола (повышается риск развития диареи).

Беременность и лактация

Препарат противопоказан к применению при беременности и в период лактации.

Особые указания

Лечение Ирнокамом следует проводить в специализированных химиотерапевтических отделениях под наблюдением врача, имеющего опыт работы с противоопухолевыми препаратами.

У больных, получающих Ирнокам, необходимо еженедельно делать развернутый клинический анализ крови и следить за функцией печени.

Диарея, возникающая как следствие цитотоксического действия препарата, обычно отмечается не ранее 24 ч после введения Ирнокама (у большинства больных в среднем через 5 дней). При появлении первого эпизода жидкого стула необходимо назначение обильного питья, содержащего электролиты, и немедленное проведение противодиарейной терапии, включающей прием лоперамида в высоких дозах (4 мг в первый прием и затем по 2 мг каждые 2 ч). Эту терапию продолжают еще в течение не менее 12 ч после последнего эпизода жидкого стула, но не более 48 ч из-за возможности развития пареза тонкого кишечника. Если диарея расценивается как тяжелая (более 6 эпизодов жидкого стула в течение суток или выраженные тенезмы), а также, если она сопровождается рвотой или лихорадкой, больной должен быть срочно госпитализирован в отделение интенсивной терапии для проведения комплексного лечения, включающего введение антибиотиков широкого спектра действия. При умеренной или слабовыраженной диарее (менее 6 эпизодов жидкого стула в течение суток и умеренные тенезмы), которая не купируется в течение первых 48 ч необходимо начать прием антибиотиков широкого спектра действия внутрь.

При одновременном возникновении диареи и выраженной нейтропении (количество лейкоцитов менее 500 клеток/мкл) в дополнение к противодиарейной терапии с профилактической целью внутрь назначают антибиотики широкого спектра действия.

Лоперамид не следует назначать профилактически, в т.ч. больным, у которых диарея отмечалась во время предыдущих введений Ирнокама.

Пациента необходимо заранее предупредить о возможности развития у него отсроченной диареи.

При неадекватном лечении диареи может развиться состояние, угрожающее жизни больного, особенно, если диарея развилась на фоне нейтропении.

Пациентам с фебрильной нейтропенией (температура тела ≥38°С и количество нейтрофилов ≤1000/мкл) должно быть безотлагательно начато введение антибиотиков широкого спектра действия в условиях стационара.

Острый холинергический синдром, обычно возникающий во время введения препарата или в первые 24 ч после введения, быстро и эффективно купируется п/к введением 0.25 мг атропина (соблюдать осторожность у больных с бронхиальной астмой).

Лекарственная форма препарата в качестве вспомогательного вещества содержит сорбитол, в связи с чем Ирнокам нельзя применять у пациентов с наследственной непереносимостью фруктозы.

Во время лечения Ирнокамом и, по крайней мере, в течение 3 месяцев после прекращения терапии, должны применяться надежные меры контрацепции.

При попадании раствора Ирнокама или инфузионного раствора на кожу или слизистые оболочки кожу следует немедленно промыть водой с мылом, слизистые оболочки - просто водой.

Влияние на способность к вождению автотранспорта и управлению механизмами

Пациентов необходимо предупредить о возможности появления во время лечения Ирнокамом головокружения и зрительных расстройств, которые развиваются в течение 24 ч после введения препарата. При возникновении этих симптомов пациентам рекомендуется воздержаться от управления автомобилем и занятий другими потенциально опасными видами деятельности, требующими повышенной концентрации внимания и быстроты психомоторных реакций.

Передозировка

Симптомы: возможны нейтропения и диарея.

Лечение: проведение симптоматической терапии. В случае передозировки больного следует госпитализировать и тщательно контролировать функции жизненно важных органов. Специфический антидот к иринотекану не известен.

Лекарственное взаимодействие

Т.к. иринотекан обладает антихолинэстеразной активностью, возможно увеличение продолжительности нервно-мышечной блокады при совместном применении с суксаметонием и антагонистическое взаимодействие в отношении нервно-мышечной блокады при сочетании с недеполяризующими миорелаксантами.

Ирнокам не следует смешивать с другими препаратами в одном флаконе.

5-фторурацил и кальция фолинат не влияют на фармакокинетику иринотекана.

Условия и сроки хранения

Список Б. Препарат следует хранить в недоступном для детей, сухом, защищенном от света месте при температуре не выше 25°С. Срок годности - 2 года.

Условия отпуска из аптек

Препарат отпускается по рецепту.

 



Реклама