Корзина резервированияРезервирование
Каталог лекарств
  • Глогем тр

    Глогем тр
    • Comb drug
      Международное название
    • Препараты железа
      Фарм. группа
    • B03AE10
      ATС-код
    • Нет в продаже
      Наличие в аптеках

ІНСТРУКЦІЯдля медичного застосування препарату

ГЛОГЕМТР (GLOHEM TR)

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: капсули тверді розміру "1", які мають корпус

прозорий і кришку червоно-коричневого кольору, з надписом "GLOHEM TR" на корпусі і

кришці, вміст капсул - пелетикоричневого, рожевого, жовтого і білого кольору;

склад: 1 капсула містить залізафумарату 200 мг (еквівалентно 65 мг елементного заліза),

ціанокобаламіну 0,01 мг, кислотифолієвої 1,5 мг, цинку сульфату моногідрату 61,8 мг

(еквівалентно 22,5 мг елементного цинку);

допоміжні речовини: крохмаль, сахароза, целюлоза мікрокристалічна, полівінілпіролідон

К ЗО, етилцелюлоза, тальк, гідроксипропіл целюлоза, барвник Кормосин, ароматизатор.

Форма випуску. Капсули тверді з модифікованим вивільненням.

Фармакотерапевтична група. Препарати заліза. Комбінації. Код АТС ВОЗА Е 10.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка.До складу препарату Глогем ТР входить фумарат - органічна сполука двохвалентного заліза звисоким вмістом елементарного заліза (до 33 %), який забезпечує швидкий терапевтичний ефект при залізо дефіцитній анемії. Ціанокобаламін необхідний для синтезу ДНК і визрівання еритроцитів. Фолієва кислота після трансформації в організмі в фолінієву кислоту бере участь у реакціях синтезу нуклеотидів, разомз ціанокобаламіном регулює процес визрівання еритроцитів. Вона також необхідна для здійснення реакцій клітинного імунітету. Цинк - складова частина багатьох ферментних систем, присутній майже в усіх тканинах організму. Потреба в ньому збільшується під час вагітності і лактації. Фармакокінетика. Не відома.

Показання для застосування.Залізо дефіцитна і фолієво дефіцитна анемія, пов'язана з аліментарною недостатністю заліза, а також у періоди вагітності і лактації, при хронічній крововтраті (гемороїдальні кровотечі, пептичні виразки, які кровоточать, гіперменорея), анкілостомоз. Профілактика залізо дефіцитної тафолієво дефіцитної анемії при гіпохлоргідрії, опіковій хворобі, оперованому шлунку, при гемодіалізі, целіакії, хворобі Крона, ентеритах, синдромі мальабсорбції, пацієнтам, які перебувають на парентеральному харчуванні, людям які різко втрачають масу тіла.

Спосіб застосування тадози. ГлогемТР капсули призначають дорослим і дітям старше ( років між прийомами їжі. Пацієнтам із залізо дефіцитною і фолієво дефіцитною анемієк рекомендований прийом 1 капсули, 2-3 рази на добу, прийом з метою профілактики ■ 1 капсули на добу. Тривалість лікування визначає лікар, але звичайно становить 20-30 днії за необхідності термін прийому препарату продовжують.

Побічна дія. Можливі алергічні реакції, болі в животі, нудота, блювання, діарея, запор.

Протипоказання. Підвищена чутливість доодного з компонентів препарату, гемохроматоз, гемолітична анемія, цироз печінки, урокопропорфірія, гострі запальні захворювання кишечнику, виразкова хвороба шлунка і дванадцяти палої кишки в стадії загострення, діти віком до 6років.

Передозування. Довготривале передозування солей заліза/» може призводити до гемахроматозу. Лікування: симптоматична терапія.

Особливості застосування. З особливою обережністю слід приймати препарат хворим з гепатитами, порушеннями функції печінки, гострими інфекціями нирок, хворобами шлунково-кишкового тракту, ревматоїднимартритом, гемоглобінопатіями, гіперчутливістю до препаратів заліза і порушеннями його обміну. Препарати, що містять залізо, не повинні призначатисьпацієнтам, які мали повторні переливання крові, пацієнтам, у яких анемія непов'язана з дефіцитом заліза. Пероральний прийом препаратів заліза не повинен бути супутнім з його парентеральним призначенням.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Всмоктування солей заліза і тетрациклінів зменшується приїх одночасному прийомі внутрішньо. Одночасне застосування антацидів і препаратів заліза призводить до зниження всмоктування останніх.

Умови та термін зберігання.Зберігати в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25 °С. Термін придатності - 2 роки.

Инструкция отсутствует



Реклама