Корзина резервированияРезервирование
Каталог лекарств
  • Инозин

    Инозин
    • Inosine
      Международное название
    • Другие кардиологические препараты
      Фарм. группа
    • C01EB14
      ATС-код
    • 57 предложений от 174,00 до 499,54 грн.
      Наличие в аптеках

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

Інозин-БХФЗ

(Inosine-BCPP)

Загальна характеристика:

міжнародна та хімічна назви: inosine;

6-гідрокси-9-(b-D-рибофуранозил)-9Н-пурин (гіпоксантин-рибозид);

основні фізико-хімічні властивості: таблетки, вкриті оболонкою, жовтого кольору;

склад: одна таблетка містить інозину 0,2 г;

допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний, кальцію стеарат, цукор, плівкове покриття 39G22433 Opadry II Yellow.

Форма випуску. Таблетки, вкриті оболонкою.

Фармакотерапевтична група. Кардіологічні препарати. Код АТС С 01Е В 014**.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Діючою речовиною препарату Інозин-БХФЗ єінозин. Інозин має антигіпоксичні, анти аритмічні властивості, виявляєанаболічну дію. Інозин є попередником синтезу АТФ. Спричиняє позитивний впливна обмін речовин у міокарді, зокрема, підвищує енергетичний баланс клітин, стимулює синтез нуклеотидів, підвищує активність ряду ферментів циклу Кребса. Збільшує силу скорочень серця та сприяє повнішому розслабленню міокарда удіастолі за рахунок здатності зв’язувати іони кальцію, що проникли до клітинпід час їх збудження. У результаті цього зростає ударний об’єм серця, покращується кровопостачання тканин, у т. ч. коронарний кровообіг. Інозин також знижує агрегацію тромбоцитів, активує регенерацію тканин (особливо міокарда та слизової оболонки травного тракту). Впливає на метаболічні процеси в печінці.

Фармакокінетика. Спеціальні дослідження фармакокінетики не проводились.

Показання для застосування.

Інозин-БХФЗ застосовують у комплексному лікуванні ішемічної хвороби серця (інфаркт міокарда, стенокардія, порушення ритму серця), при отруєнні препаратами наперстянки, для лікування кардіоміопатій різного генезу, міокардитів, дистрофії міокарда (на фоні фізичних перевантажень, при інфекційних та ендокринних захворюваннях), захворювань печінки (гепатити, цироз печінки, жирова дистрофія печінки), виразкової хвороби шлунка та дванадцяти палої кишки, уропорфірії, для профілактики лейкопенії при опроміненні. Як засіб, що покращує зорові функції, застосовується привідкритокутовій глаукомі з нормалізованим (за допомогою гіпотензивних препаратів) внутрішньо очним тиском.

Спосіб застосування та дози.

Інозин-БХФЗ приймають внутрішньо, до їжі. Добова доза встановлюється індивідуально і становить 0,6 – 2,4 г на добу.

Зазвичай на початку лікування препарат призначають у добовій дозі 0,6-0,8 г (по 1 таблетці 3-4 рази на добу). Якщо препарат добре переноситься, дозу поступово (протягом 2-3 днів) підвищують спочатку до 1,2 г на добу (по 2таблетки 3 рази на день), надалі – до 2,4 г на день (по 4 таблетки 3 рази надень). Тривалість лікування становить від 4 тижнів до 1,5 – 3 місяців.

Приуропорфірії Інозин-БХФЗ призначають по 0,8 г на добу (по 1 таблетці 4 рази надень). Тривалість курсу лікування становить 1-3 місяці.

Побічна дія. Звичайно препарат добре переноситься. У пацієнтів з підвищеною чутливістю до препарату можуть виникнути свербіж, почервоніння шкіри. Зрідка при лікуванні можуть виникнути тахікардія, підвищення рівня сечовини у крові, при тривалому лікуванні – загострення подагри.

При виникненні побічних реакцій препарат необхідно відмінити.

Протипоказання. Підвищена індивідуальна чутливість до препарату абойого складових, подагра.

Передозування. При дотриманні правил застосування випадків передозування не зареєстровано.

Особливості застосування. При нирковій недостатності застосування препарату можливе лише у разі, коли, на думку лікаря, очікуваний позитивний ефект переважає можливий ризик при застосуванні.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. При клінічному застосуванні випадків взаємодії з іншими лікарськими засобами, які призвели б до зменшення ефективності та безпечності застосування лікарських засобів, не виявлено.

Умови та термін зберігання. Зберігають у сухому, захищеному від світлата недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25 º С.

Термін придатності - 3 роки.

Инструкция отсутствует



Реклама