Корзина резервированияРезервирование
Каталог лекарств
  • Лиолив

    Лиолив
    • Comb drug
      Международное название
    • Препараты, применяемые при заболеваниях печени, липотро...
      Фарм. группа
    • A05BA
      ATС-код
    • по рецепту
      Условие продажи
    • 18 предложений от 658,20 до 817,91 грн.
      Наличие в аптеках

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ЛІОЛІВ

(LIOLІV)


Склад:

діючі речовини: 1 пляшка (флакон) містить лецитин-стандарту 320 мг; антралю 4,2 мг;

допоміжна речовина: лактоза.

Лікарська форма. Порошок ліофілізований для приготування розчину для ін’єкцій.

Фармакотерапевтична група. Препарати, що застосовуються при захворюваннях печінки, ліпот ропні речовини. Код АТС А 05В А.

Клінічні характеристики.

Показання. Гострі і хронічні гепатити різної етіології (у т. ч. вірусної етіології) із різним ступенем активності, доброякісні гіпербілірубінемії та цирози печінки у дорослих і дітей віком від 12 років.

Протипоказання. При індивідуальній підвищеній чутливості до компонентів препарату. Алергічні реакції на вакцини або білок в анамнезі. Порушення видільної функції нирок. У зв’язку з обмеженою на сьогодні інформацією Ліолів не рекомендується призначати у період вагітності або годування груддю, а також дітям віком до 12 років.


Спосіб застосування та дози. Застосовується внутрішньо венно. Емульсія Ліоліву готується безпосередньо перед застосуванням шляхом додавання у флакон 50 мл            0,9 % розчину натрію хлориду для ін’єкцій або інфузій. Після цього флакон струшують   2-3 хвилини до утворення однорідної емульсії кольору розведеного молока.

Препарат вводять внутрішньо венно краплинно, повільно по 1-2 флакону (пляшки) 1-2 рази на день. Курс лікування – 5-15 днів, залежно від тяжкості та перебігу захворювання.

Побічні реакції. Можливі появи кропив’янки та інших алергічних реакцій, що потребують відміни препарату та симптоматичного лікування.

В поодиноких випадках при тривалому застосуванні можливі диспептичні явища.

Передозування. Випадки передозування не описані. Можливі прояви підвищеної чутливості до препарату, що потребують його відміни.

Застосування в період вагітності або годування груддю. Ефективність і безпека застосування препарату вагітним або у період годування груддю не встановлені, тому Ліолів не рекомендується призначати цій категорії пацієнтів.

Діти. Не рекомендується призначати дітям віком до 12 років.

Особливості застосування. Ефективність гепатопротекторної терапії підвищується при застосуванні Ліоліву разом із пероральним гепатопротектором Антраль.

Слід з обережністю призначати хворим з обтяженим анамнезом (застосування наркотичних речовин, схильність до алергічних реакцій).

Препарат містить лактозу, тому пацієнтам з рідкісними спадковими формами непереносимості галактози, недостатністю лактази або синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції не слід застосовувати препарат Ліолів.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні авто транспортом або роботі з іншими механізмами. Не вивчалась.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. При одночасному застосуванні пацієнтам із цирозом печінки Ліолів не впливає на активність стероїдних та цитостатичних препаратів. Можливе вживання Ліоліву у комплексній терапії з жовчогінними та вітамінними засобами.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Ліолів відноситься до групи гепатопротекторних препаратів. При курсовому застосуванні препарат виявляє виражені детоксикацій ні властивості, зменшує прояви цитолітичного, мезенхімально-запального та холестатичного синдромів: нормалізує показники протеїнограми, вмісту білірубіну, холестерину, трансаміназ і лужної фосфатази в крові, протромбі новий індекс. Зменшує інтенсивність астеновегетативних порушень і диспептичних проявів. За результатами до клінічних досліджень встановлено, що Ліолів сприяє послабленню наслідків дії гепатотоксинів, активації репаративних процесів у гепатоцитах та практичній нормалізації показників структурно-функціонального стану печінки у дорослих, молодих та нестатевозрілих тварин. Препарат інгібує процеси перекисного окислення ліпідів в крові та тканинах, підтримує активність антиоксидантних систем організму, виконує функцію неспецифічного де токсиканта, виявляє мембранопротекторний і протизапальний ефект. Ліолів не порушує функціональної діяльності органів та систем організму, нетоксичний, не має кумулятивних властивостей.

Фармакокінетика. Після внутрішньо венного введення Ліолів як ліпосомальна композиція циркулює в крові до 2 годин. Максимальне накопичення препарату відзначається у печінці та селезінці (до 20 %), яке досягається через 5 хв після введення та зберігається протягом 180-300 хв. Препарат виводиться із сечею і калом.

Фармацевтичні характеристики.

Основні фізико-хімічні властивості: аморфна маса білого або світло-жовтого кольору з характерним запахом.

Несумісність. Не застосовувати розчинники які не вказані в розділі «Спосіб застосування та дози». Не застосовувати у одній ємності з іншими лікарськими засобами.

Термін придатності. 1 рік.

Умови зберігання.

Зберігати в морозильній камері при температурі від мінус 20 °С до мінус 10 °С.

Приготовлену емульсію зберігати при температурі від 2 º С до 6 º С не більше 6 годин.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка. У флаконах або у пляшках; по 1 флакону або пляшці в індивідуальній пачці.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник.

Харківське підприємство по виробництву імунобіологічних та лікарських препаратів ЗАТ «Біолік».

Місцезнаходження.

61070, Україна, м. Харків, Помірки.

Лиолив (Lioliv)

Основные физико-химические характеристики: аморфная масса белого или светло-жёлтого цвета с характерным запахом;

Состав. 1 бутылка включает лецетина-стандарта 0,32 г, антралю 0,0042 г; другие составляющие: лактоза

Форма выпуска лекарства. Лиофилизованный порошок для приготовления раствора для внутривенных инъекций.

Фармакотерапевтическая группа. Препараты, применяемые при заболеваниях печени, липотропные вещества. Код АТС А05В А50.

Действие лекарства. Фармакодинамика. Лиолив относится к группе гепатопротекторных препаратов. При курсовом применении препарат проявляет выраженные детоксикационные свойства, уменьшает проявления цитолитичного, мезенхимально-воспалительного и холестатичного синдромов: нормализует показатели протеинограммы, содержимого билирубина, холестерина, трансаминаз и щелочной фосфатазы в крови, протромбиновый индекс. Снижает интенсивность астеновегетативных нарушений и диспепсических проявлений. За результатами доклинических исследований установлен, что Лиолив способствует ослаблению последствий действия гепатотоксинов, активации репаративных процессов в гепатоцитах и практической нормализации показателей структурно-функционального состояния печени у взрослых, молодых и неполовозрелых животных. Препарат ингибирует процессы перекисного окисление липидов в крови и тканях, поддерживает активность антиоксидантных систем организма, выполняет функцию неспецифического детоксиканту, проявляет мембранопротекторный и противовоспалительный эффект. Лиолив не нарушает функциональной деятельности органов и систем организма, нетоксический, не имеет кумулятивных свойств.

Фармакокинетика. После внутривенного введения Лиолив как липосомальная композиция циркулирует в крови до 2-х часов. Максимальное накопления препарата отмечается в печени и селезенке (до 20 %), которое достигается через 5 минут после введения и сохраняется в течение 180-300 мин. Препарат выводится с мочой и калом.

Показания к использованию. Острые и хронические гепатиты разной этиологии, в т.ч. вирусной, с разной степенью активности доброкачественные гипербилирубинонемии, циррозы печени у взрослых и подростков.

Способ использования и дозы. Применяется внутривенно. Эмульсия Лиолива готовится непосредственно перед применением путём добавления в флакон 50 мл стерильного изотонического раствора натрия хлорида. После этого флакон встряхивают 2-3 минуты к образованию однородной эмульсии цвета разведенного молока.

Препарат вводят внутривенно капельно, медленно по 1-2 бутылочки 1-2 раза в день. Курс лечения 5-15 дней, в зависимости от тяжести и течении заболевания.

Побочное действие. Возможны появления крапивницы и остальных аллергических реакций, которые требуют отмены препарата и симптоматического лечения.

Противопоказания. При индивидуальной повышенной чувствительности до компонентов препарата. Аллергические реакции на вакцины или белок в анамнезе. У связи с ограниченной на сегодня информацией Лиолив не рекомендуется назначать в период беременности и лактации, а также детям до 12 лет.

Передозировка. Не описано. Возможны проявления повышенной чувствительности к препарату, которые нуждаются его отмены.

Особенности использования. Эффективность гепатопротекторной терапии повышается при применении Лиолива вместе с пероральным гепатопротектором Антраль. Назначать с осторожностью больным с отягощенным анамнезом (использования наркотических веществ внутривенно, склонность к аллергическим реакциям). Не применять в одном шприце с другими парентеральными растворами.

Взаимодействие с другими лекарственными средствами. При одновременном применении, у пациентов с циррозом печени, Лиолив не влияет на активность стероидных и цитостатических препаратов. Возможно употребления Лиолива в комплексной терапии с желчегонными и витаминными средствами.

Условия хранения. Хранить в защищенном от света и недоступном для детей месте при температуре не выше 0 °С. Срок годности – 1 час.

Срок хранения приготовленной эмульсии в стерильному изотоническом растворе натрия хлорида – не более 6 часов при температуре от 2°С до 6 °С.



Реклама