Корзина резервированияРезервирование
Каталог лекарств
  • Мирамидез

    Мирамидез
    • Myramistin
      Международное название
    • Антисептические и дезинфицирующие средства.
      Фарм. группа
    • D08AJ10
      ATС-код
    • без рецепта
      Условие продажи
    • 25 предложений от 144,50 до 180,00 грн.
      Наличие в аптеках

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

МІРАМІДЕЗ®

(MYRAMYDEZ)

Загальна характеристика:

хімічна назва: бензилдиметил [3-(міристоїламіно) пропіл]амонію хлорид моногідрат;

основні фізико-хімічні властивості:   безбарвна, прозора рідина з запахом спирту;  

склад: 1 мл розчину містить міра містину (у перерахуванні на безводну речовину) 0,001 г;

допоміжні речовини:   вода очищена, спирт етиловий.

Форма випуску. Розчин для зовнішнього застосування.

Фармакотерапевтична група. Антисептичні і дезінфекційні засоби. Код АТС D08A J10.

Фармакологічні властивості. Міра містин – катіонна поверхнево-активна речовина з антсептичною дією.

Фармакодинаміка. В основі дії міра містину - пряма гідрофобна взаємодія молекули   з ліпідами мембран мікро організмів, що спричиняє їх фрагментацію і руйнування. При цьому частина молекули міра містину, занурюючись у гідрофобну ділянку мембрани, руйнує над мембранний шар, розпушує мембрану, підвищує її проникність для велико молекулярних речовин, змінює ензиматичну активність мікробної клітини, інгібує ферментні системи, що призводить до пригнічення життєдіяльності мікро організмів і їх цитолізу.  

На відміну від інших антисептиків, міра містин має високу вибірковість дії   відносно мікро організмів, тому що практично не впливає   на оболонки клітин людини. Цей ефект пов'язаний з іншою структурою клітинних мембран людини (значно більшою довжиною ліпідних радикалів, що різко обмежують можливість гідрофобної взаємодії міра містину з клітинами).

Міра містин має виражену антимікробну дію відносно грам позитивних і грам негативних,   аеробних   і   анаеробних, спорооутворюючих і аспорогенних бактерій у вигляді монокультур і мікробних асоціацій, включаючи госпітальні штами з полі резистентністю до антибіотиків.

Діє згубно на збудників захворювань, що передаються статевим шляхом: гонококи, бліді трепонеми, трихомонади, хламідії, а також на віруси герпесу, імунодефіциту людини й ін. Виявляє протигрибкову дію на аскоміцети роду Aspergillus і роду Penicillium, дріжджові (Rhodotorula rubra, Torulopsis gabrata і т. д.) і дріжджеподібні (Candida albicans, Candida tropicalis, Candida krusei і т. д.) гриби, на дерматофіти (Trichophyton rubrum, Trichophyton mentagrophytes, Trichophyton verrucosum, Trichophyton schoenleini, Trichophyton violaceum,                                                                                                                                                          Epidermophyton Kaufman-Wolf, Epidermophyton floccosum, Microsporum gypseum, Microsporum canis і т. д.), а також на інші патогенні гриби (наприклад, Pityrosporum orbiculare (Malassezia furfur) у вигляді монокультур і мікробних асоціацій, включаючи грибкову мікрофлору з резистентністю до хіміотерапевтичних препаратів. Під дією міра містину знижується стійкість мікро організмів до антибіотиків. Міра містин має протизапальну і імуноад’ювантну   дію, підсилює місцеві захисні реакції, регенераторні процеси, активізує механізми неспецифічного захисту внаслідок модуляції клітинної і місцевої гуморальної імунної відповіді.

Фармакокінетика. Міра містин виявляє місцеву дію. Дані про можливість проникнення препарату в системний   кровотік   відсутні.

Показання для застосування. При хірургічній   антисептиці - обробка шкіри рук персоналу, який бере участь в операції, та шкіри операційного поля. Профілактика інфікування мікротравм шкіри.

Спосіб застосування та дози. Для хірургічної антисептики руки миють проточною водою з милом (без щітки) впродовж 1 хв, споліскують водою для змивання мила і витирають стерильною серветкою. Потім руки обробляють   ватним тампоном, сильно змоченим Мірамідезом, протягом 2 - 3 хв двічі,   з   інтервалом   в 1 хв, після висихання   надягають стерильні рукавички.

Шкіру операційного поля двічі   з інтервалом в 1 хв   протирають стерильним ватним тампоном, сильно   змоченим   Мірамідезом®.    

З профілактичною метою Мірамідезом® протирають шкіру в ділянці мікротравми за   допомогою   ватного або   марлевого тампона.

Побічна дія. Можливе короткочасне відчуття печіння, що зникає самостійно через 15 - 20 с.

Протипоказання. Індивідуальна непереносимість препарату.

Передозування. Не спостерігалося.    

Особливості застосування. Препарат не виявляє місцево подразливої дії та не має алергізуючих властивостей. Дозволяється застосовувати у період вагітності. Немає даних про негативну дію препарату в період годування груддю.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами.  При   сумісному застосуванні Мірамідез®   підвищує ефективність дії антибіотиків.  

Умови та термін зберігання. При температурі від 0 до 40 °С, подалі від обігріваючих приладів і   відкритого вогню. Термін придатності - 3 роки.  

Умови відпуску. Без рецепта.

Упаковка. По 100 мл   препарату в полімерному флаконі або по 10 мл препарату в полімерному флаконі з крапельницею; по 1 флакону з листком-вкладишем у пачці.

Виробник. ЗАТ " Інфамед-Україна". Спільно з КПКОР " Фармацевтична фабрика".

Адреса. Україна, 01030, м. Київ, вул. Софійська, 4.

              Україна, 01032, м. Київ, вул. Комінтерну, 16.



Мирамидез

СОСТАВ И ФОРМА ВЫПУСКА:

кап. уш. 0,1 % фл.-капельн. 5 мл, № 1

 Мирамистин 0,1 г/100 мл

Прочие ингредиенты: этанол 70%.

№ UA/0237/02/01 от 17.03.2010 до 22.01.2014

ФАРМАКОЛОГИЧЕСКИЕ СВОЙСТВА:

Фармакодинамика. Мирамидез — противомикробный препарат (антисептик). В основе действия мирамистина (действующее вещество препарата) — прямое гидрофобное взаимодействие молекулы с липидами мембран микроорганизмов, что приводит к их фрагментации и разрушению. В отличие от других антисептиков, мирамистин имеет высокую избирательность действия в отношении микроорганизмов, поскольку практически не действует на оболочки клеток человека. Данный эффект связан с иной структурой клеточных мембран человека (значительно большей длиной липидных радикалов, резко ограничивающих возможность гидрофобного взаимодействия мирамистина с клетками). Мирамистин активен в отношении многих микроорганизмов, включая бактерии, патогенные грибы, вирусы, простейшие в виде монокультур и микробных ассоциаций, а также госпитальные штаммы с полирезистентностью к антибиотикам. Действует губительно на возбудителей заболеваний, передающихся половым путем: гонококки, бледные трепонемы, трихомонады, хламидии, а также на вирусы герпеса, иммунодефицита человека и др. Оказывает противогрибковое действие на дерматофиты, дрожжи и дрожжеподобные, а также другие патогенные грибы, включая грибковую микрофлору с резистентностью к химиотерапевтическим препаратам. Под действием мирамистина снижается устойчивость микроорганизмов к антибиотикам. Мирамистин оказывает противовоспалительный эффект, усиливает местные защитные реакции, регенерационные процессы, активизирует механизмы иммунной защиты.
Фармакокинетика. Мирамистин оказывает местное действие. Данные о возможности проникновения препарата в системный кровоток отсутствуют.

ПОКАЗАНИЯ:

бактериальные и грибковые, острые и хронические, внешние или средние неперфорированные отиты.

ПРИМЕНЕНИЕ:

в отологии при наружном отите в слуховой проход больного уха вводят турунду, смоченную препаратом, на 10–15 мин 2–3 раза в сутки. При среднем отите препарат закапывают в слуховой проход больного уха взрослым по 3–5 капель 3–4 раза в сутки. Длительность лечения — до 2 нед.

ПРОТИВОПОКАЗАНИЯ:

индивидуальная гиперчувствительность к препарату.

ПОБОЧНЫЕ ЭФФЕКТЫ:

в отдельных случаях возможно кратковременное ощущение жжения, которое исчезает самостоятельно через 15–20 с и не требует отмены препарата.

ОСОБЫЕ УКАЗАНИЯ:

перед началом лечения необходима консультация врача.
Период беременности и кормления грудью. Строго контролируемых исследований по безопасности в период беременности и кормления грудью не проводили, поэтому решение о применении препарата должен принимать врач, учитывая соотношение польза/риск.
Способность влиять на скорость реакции при управлении транспортными средствами или работе с другими механизмами. Не влияет.
Дети. Нет достаточного количества наблюдений по применению препарата у детей.

ВЗАИМОДЕЙСТВИЯ:

при совместном применении Мирамидез может повышать эффективность действия антибиотиков. При лечении отитов возможно применение препарата Мирамидез после закапывания местноанестезирующих средств, но не ранее чем через 5–10 мин после их введения.

ПЕРЕДОЗИРОВКА:

не отмечали.

УСЛОВИЯ ХРАНЕНИЯ:

при температуре 0–40 °С вдали от обогревательных приборов и открытого огня.



Реклама