Кошик резервуванняРезервування
Каталог ліків
  • Калефлон

    Калефлон
    • Caleflon
      Міжнародна назва
    • Інші засоби для лікування кислотозалежних захворювань
      Фарм. група
    • A02X
      ATС-код
    • Немає в продажу
      Наявність в аптеках

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

КАЛЕФЛОН

(CALEFLON)

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні особливості: таблетки, вкриті оболонкою жовто-коричневого кольору з вкрапленнями, зі слабким специфічним запахом. На поперечному розрізі видні два шари;

склад: 1 таблетка містить калефлону 0,1 г;

допоміжні речовини: глюкоза, крохмаль картопляний, аеросил, кальцію стеарат, м етилцелюлоза, титану діоксид, тропеолін О.

Форма випуску. Таблетки, вкриті оболонкою.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що впливають на травну систему та метаболічні процеси. Код АТС А 16 А Х 10**.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Калефлон являє собою очищений екстракт, що отримується з квіток нагідок (Calendula officinalis L.) сімейства айстрових (Asteraceae), що містить суму флавоноїдних глікозидів. Калефлонвиявляє протизапальну, спазмолітичну, жовчогінну дію. Поліпшує метаболічну функцію печінки та склад жовчі, підвищує секреторну і видільну функції, стимулює репарацію тканин при виразкових і запальних процесах органів шлунково-кишкового тракту.

Фармакокінетика. Не досліджувалася.

Показання для застосування. Гіперацидний гастрит (у фазі загострення), захворювання печінки та жовчовивідних шляхів.

Спосіб застосування та дози. Калефлон призначають внутрішньо, після їди.

Дорослим– по 0,1–0,2 г 3 рази на добу. Курс лікування – 3–4 тижні, але за показаннями може бути продовжений до 6 тижнів.

Для профілактики сезонних загострень виразкової хвороби проводять 2–3-тижневий курс прийому Калефлону.

Побічна дія. В окремих випадках можуть спостерігатися свербіж шкіри та диспептичні розлади (гіркість у роті, печіння в епігастральнійділянці, посилення болів у животі). При вираженості цих побічних ефектів препарат відміняють.

Протипоказання. Індивідуальна непереносимість препарату. З обережністю застосовувати препарат у періоди вагітності та лактації.

Передозування. Не виявлено.

Особливості застосування. Досвід застосування препарату для лікування у дітей відсутній. З обережністю та під наглядом лікаря застосовувати у періоди вагітності та лактації.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Калефлон можна застосовувати у комплексі з препаратами ромашки, препаратами спазмолітичної дії. При прийомі з антацидними засобами необхідно дотримуватися 2-годинного інтервалу між застосуванням Калефлону таантацидів.

Умови та термін зберігання. Зберігати в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі від 15 до 25 °С.

Термін придатності – 4 роки.

Назначают в качестве противовоспалительного средства, стимулирующего также репаративные процессы (процессы заживления) при язвенной болезни желудка и двенадцатиперстной кишки и при хронических гастритах (воспалении желудка) в фазе обострения.

Способ применения:
Принимают внутрь после еды по 0,1-0,2 г 3 раза вдень. Курс лечения продолжается обычно 3-4 (до 6) нед. Препарат можно назначать вместе с антацидными (снижающими кислотность желудка) и спазмолитическими (снимающими спазмы) средствами.

Побочные действия:
При приеме калефлона возможно ощущение горечи во рту, жжения в подложечной области.
При выраженных побочных явлениях препарат отменяют.

Форма выпуска:
Таблетки по 0,1 г.

Условия хранения:
В обычных условиях.

Дополнительно:
Очищенный экстракт из цветков ноготков лекарственных (CalendulaofficinalisL).

Внимание!
Перед применением препарата Калефлон вы должны проконсультироваться с врачом. Данная инструкция приведена в свободном переводе и предназначена исключительно для ознакомления. Для получения более полной информации просим обращаться к аннотации производителя.

 



Реклама